KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456314
nr 1445 6314
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 23x32, yttermått inklusive ram: 38x46 cm
Kondition: skadad ram, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 januari 2022
kl 19:08:09
100 kr
150 kr